Vítejte na stránkách o buffy a angelovi měli byste tu najít vse cose týče těchto seriálů
obrázky,videa,články,diskuze,testy atd... doufám že se vám tu bude líbit a stanete se našimi pravidelnými návštěvníky
2 stranka blogu je zde :klik
by: anya

vědšiný zdroj je od:

Buffy a Angel

přihláška do VGS

info k soutěži: fan-buffymůj učet na youtube

info

sarah-zajímavosti

21. května 2010 v 14:53 | anya
sarah
1) Tři roky závodně bruslila.
2) Původně měla hrát v seriálu Buffy, přemožitelka upírů Cordelii.
3) Kvůli seriálu se naučila tae kwon do a kickbox.
4) Je jedináček a považuje se za workoholika.
5) Hereckou kariéru začala už ve 4 letech!
6) Natočila přes 100 reklam.
7) V hororu Tajemství loňského léta si zahrála s kamarádkou Jennifer Love Hewitt.
8) Před několika lety se podepsala smlouvou s Maybelline a stala se hvězdou první velikosti po celém světě.
9) Ráda se účastní cheritativních akcí!
10) Je manželkou Freddieho Prinze jr. , s kterým si zahrála například ve filmu Scooby-Doo.

SMG oslavila 33. narozeniny

15. dubna 2010 v 20:33 | anya
buffy-tvs-angel
včéra 14.dubna oslavila své třiatřicáté narozeniny sarah michelle gellar, takže přeji vše nejlepší :)

problémy v ráji?

11. dubna 2010 v 11:59 | anya
Herec Freddie Prinze Jr., 33, a jeho manželka z Buffy the Vampire Slayer, Sarah Michelle Gellar, přičítají záchranu jejich maželství Tv seriálu 24 hodin, jak informoval National Enquirer. Kamarád Prinze a Gellar řekl tomuto bulvárnímu magazínu, že byla Sarah Michelle Gellar s Freddiem Prinzem Jr. nešťastná, zatímco čekávala jejich první dítě. Údajně Gellar cítila, že potřebuje "prostor", protože v té době Prinze nepracoval a byl pořád doma. Podle posledního čísla National Enquirer, které se nedávno objevilo na stáncích, byli Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr. nadšení, když dostal roli Colea Ortize v Tv hitu 24. Jako neočekávaný bonus, Prinzova role ve 24 vyžaduje psychický trénink a kondici, díky čemuž má nyní vypracované tělo. Zdroj
zdroj2: http://buffy-angel-charmed.blog.cz/ (ps: omlouvám se)

závody v přebalování

29. března 2010 v 21:52 | anya
Novopečený tatínek Freddie Prinze Jr. se přiznal k soutěživosti, když se jedná o 4 měsíční Charlottu Grace, měří si sám čas když mění její plínky aby se ujitil, že porazí jeho ženu, Sarah Michelle Gellar!
Pyšnící se, že "může měnit plýnky nejlépe z nich", herec spočítal jeho nejlepší čas pod 40 sekund. "Chlapi to znají, my to máme načasované! My jsme prostě jako, "Oh, chceš po nás abychom to udělali? Za jak dlouho to udlěláš ty? Ženy odvětí "Uhh, Já nevím." Muži zareagují:"46 sekund!"
Ačkoliv pokládáme Freddieho čas za velmi dobrý, zní to, jako že to má se Charlottou snadné, stejně jako jeho manželka, hvězda Buffy, Sarah Michelle Gellar, která to přiznává. "Spinká, jí a směje se, je skvělá!", řekla SMG.

--------------------
Zdroj: buffy-angel-charmed.blog.cz

Eva laure o své přítelkyni

8. února 2010 v 17:25 | anya
Další skvělá kamarádka, kterou jsi si udělala v All My Children je novopečená maminka Sarah Michelle Gellar. Jak si zvyká na mateřství? Už jsi se seznámila s malou Charlottou?

Ano, právě se jí narodilo miminko! Poznala jsem Charlottu a ona je prostě nádherná! Je zvláštní, protože jednu chvíli vypadá přesně jako Freddie a jindy jako Sarah. Myslím si, že vzhledově je přesně jako Freddie a pak když jsem viděla fotky malé Sarah a ona vypadá přesně jako Sarah, když byla miminko. Je podivné, jak to malé děti dokáží.

Pojala mateřství jako " kachna vodu". Je to proto, že nám po celá ta léta pomáhala. Po dobu co se připravovala na mateřství, byla pro všechny jako chůva. Ona vždycky zbožňovala děti, takže byla první osobou, která se vždycky nabídla:"Budu hlídat, nech mě postarat se o tvé dítě." Takže bylo pochopitelné, že to zvládla tak přirozeně.

A vžil se Freddie do otcovství stejně dobře?

On je prostě ten nejsladší, milující a poblázněný táta! Je to tak roztomilé, že má malou holčičku, protože s ní zachází s jako malinkou, droboučkou, křehkou věcí.

Zdroj. buffy-angel-charmed.blog.cz

hodnota čekání

8. listopadu 2009 v 13:45 | anya

Po sedmi letech manželství se
Sarah Michelle Gellar a její manžel Freddie Prinze Jr. rozhodli,
že je čas na dítě.

výročí

28. srpna 2009 v 20:41 | anya

K pátému výročí svatby s Freddiem Prinzem Jr. si nechala Sarah Michelle Gellar pozměnit jméno na Sarah Michelle Prinze. Zdrojem této zprávy je Us Weekly: "Její jméno je změněno na Sarah Michelle Prinze. Při jejich výročí ukázal Freddie její nový řidičský průkaz." A zdroj dodává: "Bylo to tak roztomilé."

I přesto v médiích vystupuje stále s příjmením Gellar. Přijetí manželova příjmení byl dárek a důkaz lásky :-)


fotka je sice stará ale co :-)budou mít holčičku?

30. května 2009 v 18:51 | anya
Budoucí slavní rodiče Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr. budou mít holčičku. Star magazín, který jako první vypustil tuto novinku, oznámil že herečku někdo zaslechl, jak nadšeně mluví o své nenarozené dceři na natáčení jejího nového seriálu The Wonderful Maladys v NY. ,,Sem tam jí nějaké malé detaily uklouzly", řekl zdroj který se náhodou objevil na natáčení. Star Magazín dále prozradil, že podle drbů tráví těhotná herečka svůj volný čas plánováním dětského pokoje v apartmá v TriBeca, ve kterém bydlí společně s Freddiem. A co víc,,Sarah chce aby pokoj vypadal dokonale, takže nic příliš nazdobeného nebo ,,princeznovského". Nakupovala věci do tonů v odstínech barvy zemně spolu s purpurovým nádechem.

Nebyl poskytnut žádný důkaz, který by dokládal pohláví dítěte. Sarah ani Freddie zatím nic nepotvrdilli ani nevyvrátili.

zdroj: http://smg-czech.blog.cz/

info o celovečeráku

27. května 2009 v 15:44 | anya

Buffy bude s upíry bojovat na plátně. Drsněji než v televizi


Specialistka na likvidaci upírů, seriálová Buffy, se zřejmě dočká celovečerního filmu. Před sedmnácti lety už sice jeden vznikl, nicméně tehdy režisérka Kuzui evidentně neměla svůj den. Zatímco Buffy, zabíječka upírů byl propadák, nový film má naopak ambici být trhákem.

Z Buffy bude filmová hvězda. Jestli si ji zahraje opět Sarah Michelle Gellarová, je ovšem otázka.

potvrzení

23. května 2009 v 16:43 | anya
http://i40.tinypic.com/2jb5ys0.jpg

tak se nám to potvrdilo SMG je opravdu TĚHOTNÁ!! us je tak v tom patym měsíci si myslím já
jinak moc jí to sluší:-)

info o těhotenství

16. května 2009 v 13:33 | anya
Nastávající rodiče celebrita, Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr., budou mít holčičku. Star magazín, který jako první oznámil, zprávy o těhotné herečka zaslechl jak Sarah vzrušeně hovoří o její nenarozené dceři v New York City při natáčení jejího nového televizního seriálu "The Wonderfull Maladys."Sarah nechala proklouznout tu a tam nějaký ten detail!!ZDROJ, který se pohybuje na scéně o všem informuje!!
Dále se říká: "Sárah chce místnosti pokojík pro miminko sofistikovaný, takže nic moc nabíraný nebo princeznovský.Přesto, ale Sarah ani Fredie nezdělili tisku, že je herečka těhotná!!!Uvidíme za pár měsícu těhotenství se schovat nedá!!:D
Kopírujte pouze se zdrojem!!!


http://buffy-agnes.blog.cz/

new thiler for veronica decides to die

16. května 2009 v 13:24 | anya
 
 

Reklama