Vítejte na stránkách o buffy a angelovi měli byste tu najít vse cose týče těchto seriálů
obrázky,videa,články,diskuze,testy atd... doufám že se vám tu bude líbit a stanete se našimi pravidelnými návštěvníky
2 stranka blogu je zde :klik
by: anya

vědšiný zdroj je od:

Buffy a Angel

přihláška do VGS

info k soutěži: fan-buffymůj učet na youtube

2x10 What´s my line II

28. března 2010 v 12:47 | anya |  2 serie
2x10 What´s my line II
Z domnělého zabijáka, Kendry, se vyklube další přemožitelka. Řád Taraka se nevzdává a dál jde po Buffy. Spike chystá rituál, který vrátí Drusille sílu, a při kterém má Angel zemřít.

Buffy - 2x10 What´s my line II


Základní údaje

český název: Čím budu II
číslo epizody: 22
premiéra: 24. listopadu, 1997
napsal: Marti Noxon
režíroval: David Semel

v hlavních rolích:
Sarah Michelle Gellar (Buffy Summers)
Nicholas Brendon (Alexander Harris)
Alyson Hannigan (Willow Rosenberg)
Anthony Stewart Head (Rupert Giles)
Charisma Carpenter (Cordelie Chase)
David Boreanaz (Angel)

dále hrají:
Eric Saiet (Dalton)
Kelly Connell (červí muž)
Saverio Guerra (Willy)  
Seth Green (Oz)
Bianca Lawson (Kendra)
P.B. Hutton (paní Kalish) 
James Marsters (Spike)
Julie Landau (Drusilla)


Popis epizody

Buffy a Kendra se vydají za Gilesem, který potvrdí totožnost jejího pozorovatele. Dojde jim také, že Kendra byla povolána poté, co Buffy na chvíli zemřela při boji s Pánem. Angel se zatím krčí v koutku klece, do kterého ještě neproniklo sluneční světlo. Willy Angela najde a odvleče ho do kanálu, kde si ho převezme Spike, který ho chystá k rituálu na vyléčení Drusilly.

V Buffyině domu si Cordy vesele povídá s prodavačem ale jen do doby, kdy uvidí, jak mu za košili leze červ. Cordelie se ho chce zbavit, ale muž se přemění v hromadu červíků a začne pronásledovat Alexe a Cordy. Ti se schovají ve sklepě, kde se začnou hádat a poté se vášnivě políbí. Když si uvědomí, co dělají, vyřítí se ze sklepa a odjedou Cordeliiným autem.

V Sunnydaleské střední si Willow povídá se studentem Ozem, kterého také vybrali jako uchazeče do velmi prosperující softwarové firmy. Buffy se přihlašuje na své stanoviště budoucího povolání - policistky. Ovšem když řekne své jméno, vytáhne na ni policistka Patrice zbraň a začne střílet. Náhodou zasáhne Oze. V hale se objeví Kendra a Buffy v boji s policistkou pomůže. Parta se shromáždí v knihovně, kde jim Giles popíše rituál, který Spike chystá. Prozradí také, že při něm Angel zemře. Buffy se chce okamžitě vydat na záchrannou misi, ale Kendra nechápe její důvody. Mezitím se Drusilla vyžívá v mučení Angela, polévá ho svěcenou vodou.

Pár upírů spolu s Patrice a Willym dovlečou Buffy do kostela, kde již probíhá rituál. Patrice chce Buffy zastřelit, ale Kendra vběhne do kostela a zachrání ji. Willow a Giles přibíhají také a všichni se dávají do boje. Cordelie a Alex nalákají červího muže ven, kde ho v rozloženém stavu pošlapou a vylijí na něj barvu. Uvnitř Buffy bojuje se Spikem a Kendra s Patricií. Buffy se podaří poslat Spike k zemi a rychle odváže Angela od Drusilly. Spike vezme Dru do náručí a chce s ní utéct. Buffy ho však kadidlem uzemní a Spike opět spadne na zem, tentokrát je v bezvědomí. V kostele začne hořet a parta i s Angelem utíká pryč. Varhany se pod nátlakem ohně sesypou přímo na Spika a Dru.

Kendra se rozloučí s Buffy a odjíždí domů za svým pozorovatelem. Mezitím se v troskách kostela zjeví Drusilla a je velmi silná. Zvedne Spika, který je stále v bezvědomí a odnáší ho v náručí z kostela. zdroj: buffy-angel.org
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny | Affko Jenny | Affko | Web | 28. března 2010 v 13:51 | Reagovat

Pěkná epizoda :)

2 Sahra Sahra | Web | 29. března 2010 v 6:19 | Reagovat

Jé,Spike...super

3 Angel Angel | E-mail | 19. září 2010 v 0:07 | Reagovat

spike jee starej je mu o 5 let vic nez angelovi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama